معرفی و دانلود کتاب چاپ سه بعدی غذاها

کتاب چاپ سه بعدی غذاها

نام لاتین

3D Printing of Foods

نویسندگان:

C. Anandharamakrishnan, Jeyan A. Moses, T. Anukiruthika

ناشر:

Wiley

سال چاپ:

2022

صفحات:

574

معرفی و دانلود کتاب "چاپ سه بعدی غذاها"

پرینت سه بعدی غذاها کتابی است که که انتشارات وایلی در سال 2022 آن را منتشر کرده است

در کتاب پرینت سه بعدی غذاها، تیمی از محققین برجسته، کاوشی جامع و چشم باز در زمینه پرینت سه بعدی مواد غذایی به سرعت در حال توسعه ارائه می دهند. در این کتاب، نویسندگان به خوانندگان پیشنهاد می‌کنند که «قابلیت چاپ مواد غذایی»، پایه و اساس چاپ سه بعدی مواد غذایی را بررسی کنند. آنها در مورد شکاف تحقیقاتی عظیم در موضوعی که باید پرداخته شود بحث می‌کنند و رشته‌ای قوی را پیش‌بینی می‌کنند که در آن تکنیک‌های پردازش مواد غذایی، همراه با چاپ سه‌بعدی مواد غذایی، باعث ایجاد طیف وسیعی از کاربردهای هم افزایی می‌شود.

علاوه بر درمان چالش‌های ایمنی و الزامات تحقیقاتی، این کتاب به روندهای بازار صنعت غذا و ترجیحات مصرف‌کننده، و همچنین جهانی شدن غذاهای چاپی و درک مصرف‌کنندگان از غذاهای چاپ‌شده سه بعدی می‌پردازد. چاپ سه بعدی مواد غذایی همچنین ادغام فرآیندهای الکتروهیدرودینامیکی و کپسوله سازی با چاپ سه بعدی مواد غذایی را بررسی می کند.

خوانندگان همچنین خواهند یافت:
معرفی کامل فناوری چاپ سه بعدی، رویکردهای چاپ سه بعدی، و اجزای غذا و قابلیت چاپ آنها بررسی عمیق عوامل موثر بر چاپ پذیری غذاها، قابلیت چاپ و تکنیک ها، و غذاهای قابل چاپ بومی بحث های عملی در مورد پیش پردازش مواد غذایی غیر قابل چاپ و مواد جایگزین مورد استفاده در چاپ مواد غذایی اکتشافات جامع فناوری چاپ 4 بعدی و کاربردهای فناوری چاپ سه بعدی مواد غذایی
ایده آل برای حرفه ای ها و علاقه مندان به چاپ سه بعدی، و همچنین دانشمندان علوم مواد غذایی، چاپ سه بعدی غذا منبعی ضروری برای هر کسی است که علاقه مند به یک منبع یک مرحله ای است که به این فناوری پیشرفته با پتانسیل تقریباً نامحدود می پردازد.

جاویسا این کتاب را به همه کسانی که به حوزه چاپ سه بعدی علاقه دارند پیشنهاد می کند